DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH
491.74 Kč bez DPH595.00 Kč s DPH
445.00 Kč s DPH314.05 Kč bez DPH380.00 Kč s DPH
1040.00 Kč s DPH706.61 Kč bez DPH855.00 Kč s DPH
238.84 Kč bez DPH289.00 Kč s DPH
679.00 Kč s DPH483.47 Kč bez DPH585.00 Kč s DPH
157.02 Kč bez DPH190.00 Kč s DPH
1350.00 Kč s DPH822.31 Kč bez DPH995.00 Kč s DPH
790.00 Kč s DPH570.25 Kč bez DPH690.00 Kč s DPH
81.82 Kč bez DPH99.00 Kč s DPH
409.09 Kč bez DPH495.00 Kč s DPH
MĚRKA OLEJE PŘEVODOVKY Mercedes-Benz Chrysler Dodge Jaguar Jeep 1220mm
do košíku Přidat do seznamu přání278.00 Kč s DPH190.08 Kč bez DPH230.00 Kč s DPH