DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA

164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Přidat do seznamu přání

Máme skladem: hodně

Dostupnost: Na skladě

Katalogové číslo: SQZ/01

Index / kód produktu: SQZ/01

Hmotnost: 0.05 kg

Výrobce: ASTA

Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA

SQZ/01

  • Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a  vysokým teplotám, nebo deformacím
    Měrka hladiny kapaliny
    Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
    Dlouhá ocelová
    teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
    Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka

doporučit známému

:
:
:

Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také