DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
1040.00 Kč s DPH706.61 Kč bez DPH855.00 Kč s DPH
550.00 Kč s DPH338.84 Kč bez DPH410.00 Kč s DPH
1350.00 Kč s DPH822.31 Kč bez DPH995.00 Kč s DPH
679.00 Kč s DPH483.47 Kč bez DPH585.00 Kč s DPH
139.67 Kč bez DPH169.00 Kč s DPH
KOMPRESIOMETR PRO BENZÍNOVÉ MOTORY,TESTER KOMPRESNÍHO TLAKU 0-20 BAR
do košíku Přidat do seznamu přání850.00 Kč s DPH495.04 Kč bez DPH599.00 Kč s DPH -
SADA HROTŮ A HÁČKŮ NA DEMONTÁŽ O-KROUŽKŮ ,SIMERINGŮ ,PRSTENCE NA HADICE
do košíku Přidat do seznamu přání179.00 Kč s DPH123.14 Kč bez DPH149.00 Kč s DPH -
790.00 Kč s DPH570.25 Kč bez DPH690.00 Kč s DPH
528.10 Kč bez DPH639.00 Kč s DPH
599.00 Kč s DPH400.83 Kč bez DPH485.00 Kč s DPH
495.04 Kč bez DPH599.00 Kč s DPH
ARETACE ROZVODŮ VW POLO ŠKODA FABIA SEAT IBIZA 1.2 6V 12V HTP,NÁŘADÍ NA ROZVODY BENZÍNOVÝCH MOTORŮ VAG
do košíku Přidat do seznamu přání599.00 Kč s DPH371.07 Kč bez DPH449.00 Kč s DPH