DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
KLÍČ NA ARETACI ŘEMENICE KLIKOVÉ HŘÍDELE VW AUDI ŠKODA ,ARETAČNÍ KLÍČ
do košíku Přidat do seznamu přání1750.00 Kč s DPH1359.50 Kč bez DPH1645.00 Kč s DPH -
1190.00 Kč s DPH818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH
ARETACE ROZVODŮ VW POLO ŠKODA FABIA SEAT IBIZA 1.2 6V 12V HTP,NÁŘADÍ NA ROZVODY BENZÍNOVÝCH MOTORŮ VAG
do košíku Přidat do seznamu přání599.00 Kč s DPH400.83 Kč bez DPH485.00 Kč s DPH -
599.00 Kč s DPH400.83 Kč bez DPH485.00 Kč s DPH
679.00 Kč s DPH483.47 Kč bez DPH585.00 Kč s DPH
MĚRKA OLEJE PŘEVODOVKY Mercedes-Benz Chrysler Dodge Jaguar Jeep 1220mm
do košíku Přidat do seznamu přání278.00 Kč s DPH190.08 Kč bez DPH230.00 Kč s DPH -
445.00 Kč s DPH314.05 Kč bez DPH380.00 Kč s DPH
SADA HROTŮ A HÁČKŮ NA DEMONTÁŽ O-KROUŽKŮ ,SIMERINGŮ ,PRSTENCE NA HADICE
do košíku Přidat do seznamu přání179.00 Kč s DPH123.14 Kč bez DPH149.00 Kč s DPH -
790.00 Kč s DPH570.25 Kč bez DPH690.00 Kč s DPH
296.69 Kč bez DPH359.00 Kč s DPH
409.09 Kč bez DPH495.00 Kč s DPH
550.00 Kč s DPH338.84 Kč bez DPH410.00 Kč s DPH