DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
164.46 Kč bez DPH
199.00 Kč s DPH
Máme skladem:
Dostupnost: Na skladě
Katalogové číslo: SQZ/01
Index / kód produktu: SQZ/01
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: ASTA
Popis produktu DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA
SQZ/01
Plastový plášť nádrže,odolný proti trhlinám a vysokým teplotám, nebo deformacím
Měrka hladiny kapaliny
Olej je dávkován ručně stlačením nádoby dle požadovaného množství
Dlouhá ocelová teleskopická trubička pro práci v těžko přístupných místech
Čistou práci zaručuje kovová šroubovací koncovka
doporučit známému
Zákazníci, kteří si koupili DOZA NA OLEJ,MAZNICE,OLEJNIČKA 215ml ASTA koupili také
238.84 Kč bez DPH289.00 Kč s DPH
389.00 Kč s DPH280.17 Kč bez DPH339.00 Kč s DPH
445.00 Kč s DPH314.05 Kč bez DPH380.00 Kč s DPH
KOMPRESIOMETR PRO BENZÍNOVÉ MOTORY,TESTER KOMPRESNÍHO TLAKU 0-20 BAR
do košíku Přidat do seznamu přání850.00 Kč s DPH495.04 Kč bez DPH599.00 Kč s DPH -
491.74 Kč bez DPH595.00 Kč s DPH
Samonastavitelný KLÍČ NA OLEJOVÝ FILTR,OLEJOVÉ FILTRY 65-120mm JONNESWAY
do košíku Přidat do seznamu přání433.88 Kč bez DPH525.00 Kč s DPH -
679.00 Kč s DPH483.47 Kč bez DPH585.00 Kč s DPH
296.69 Kč bez DPH359.00 Kč s DPH
1190.00 Kč s DPH818.18 Kč bez DPH990.00 Kč s DPH
550.00 Kč s DPH338.84 Kč bez DPH410.00 Kč s DPH
789.00 Kč s DPH533.06 Kč bez DPH645.00 Kč s DPH
1350.00 Kč s DPH822.31 Kč bez DPH995.00 Kč s DPH